Dobrý den,    

v první řadě bychom Vám rádi poděkovali za přihlášení Vašich dětí k nám na tábor. V současné chvíli máme posledních pár volných míst, pokud byste tedy věděli o někom, kdo by s námi chtěl na tábor jet, kontaktuje nás na telefon 775270646 – Romana Kašpárková. 

 Příjezd dětí na tábor

Rodiče přivezou účastníky tábora v sobotu 1. 7. 2023 v čase 10:00 až 11:30 nad areál našeho tábora (mapa). Není zde přímo parkoviště – jsou zde 2 rozšířené plochy u silnice, kde lze zastavit. Obě plochy budou sloužit jako místa k předání. Pokud bude na jednom místě předání velký počet aut, přejeďte prosím na druhé místo. Na konci textu si můžete prohlédnout popsanou mapu. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti při pohybu i při vyjíždění. Na místě již budeme připraveni převzít Vaše ratolesti a dokumentaci.

Se zavazadly dětem samozřejmě pomůžeme, do areálu tábora již vstupuje pouze účastník tábora! Při přebírání účastníka tábora bude probíhat zdravotní filtr, kontrola nutných dokumentů a podobně. Mějte prosím připraveno po ruce.

Dále Vás poprosíme, aby děti již přijely v terénním oblečení nebo ho měly při ruce v batohu – zvlášť ti, kteří přijedou v dřívějším čase. Ubytování ve stanech bude probíhat až po příjezdu všech dětí a jejich rozdělení do oddílů.

Prvním jídlem dětí bude oběd ve 14 hodin, proto své děti vybavte přiměřenou svačinou. 

Nutné dokumenty a náležitosti k převzetí dítěte

Průkaz zdravotní pojišťovny – lépe kopie. 

List účastníka – jeho součástí je i bezinfekčnost, která musí být podepsaná zákonným zástupcem v den nástupu na tábor (bez tohoto dokumentu opravdu nemůžeme převzít dítě na tábor, prosím tedy o kontrolu, zvláště nepředávají-li nám účastníka tábora přímo jeho zákonní zástupci a nelze to tedy ani doplnit na místě). List účastníka Vám byl odeslán spolu s potvrzením přijetí přihlášky dítěte, nicméně pro jistotu posíláme přílohou tohoto emailu znovu, případně lze stáhnout na webu. (List účastníka ve formátu pdf)

 Posudek o zdravotní způsobilosti = potvrzení od dětského lékaře – nejlépe KOPIE. Tento dokument je platný 2 roky, nicméně jsme ze zákona povinni zdravotní dokumentaci archivovat, tudíž posudek nebudeme vracet, proto Vás žádáme o jeho kopii.

 Pokud dítě užívá nějaké léky, odevzdejte je zdravotníkovi při předání a sdělte mu, jak a kdy je má dítě užívat. Léky podepište a vložte do uzavíratelného sáčku nebo krabičky. Změny zdravotního stavu budeme dávat na vědomí.

 Před táborem Vás žádáme o prohlédnutí hlav a vlasů Vašich dětí, zda nemají nezvané hosty v podobě vší nebo hnid, případně raději preventivně použijte přípravek proti vším. V rámci vstupního zdravotního filtru bude probíhat i kontrola hlav a vlasů, žádáme Vás tedy o shovívavost a pochopení. (Prosíme, aby děvčátka nepřijela s načesanými upnutými copy, které bychom jim museli hned rozplést.)

 Další informace – k pobytu, vybavení

Další informace – k pobytu, vybavení

 Letos je naším tématem středověk – kdo má možnost a chuť se do tématu více zapojit a připravit s dítětem nějakou masku, budeme rádi, nicméně to určitě není povinnost. Maska bude sloužit spíše jako dotvoření atmosféry – nicméně počítejte s tím, že se dítě v případném kostýmu bude pohybovat v přírodě.

 Do odjezdu na tábor zbývá krátká doba. Žádáme Vás o zvýšenou kontrolu své emailové schránky a sledování našich webových stránek, kde se budou objevovat případné nové informace.

V případě jakýchkoli dotazů se obracejte nejlépe na tento email nebo na telefon 775270646 – Romana Kašpárková, 605402974 – Michal Pavelka.

 Těšíme se na viděnou na táboře

Kategorie: 2023

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *