Dobrý den,


dovolte mi Vás touto cestou nejen pozdravit, ale i popřát krásné nadcházející vánoční svátky. Zároveň mi dovolte se připomenout k plánovanému spuštění přihlášek na rok 2024.


Přihlášky budeme opět spouštět na začátku nového roku, přesný termín spuštění bude 2. ledna 2024 od 18:00. Kdo se s námi bude chtít letos vydat do Vesmíru, neváhejte a přihlaste se, některé roky byly velmi rychle vyprodané.


Pár technických informací k přihláškám – stejně jako loni spuštění přihlášek proběhne zprovozněním
formuláře na našich webových stránkách. Po odeslání přihlášky dostanete informaci, že jsme Vaši přihlášku zaregistrovali. Rychlost přihlášení nerozhoduje, první kolo přihlášek bude zastaveno v úterý 9. 1. 2024. Nejdéle do 17. 1. 2024 Vám přijde na email informace, zda je Vaše dítě přijato či je prozatím vedeno jako náhradník. Od rodičů dětí, které budou přijaty, budeme následně požadovat nevratnou zálohu ve výši 1000 Kč splatnou k 31. 1. 2024. Na rozdíl od loňského roku po Vás již nebudeme požadovat podepisování smluvních podmínek a jejich následné skenování, focení a pod, vše bude vyřešeno již v rámci registrace na tábor povinným zaškrtnutím políčka souhlasu se smluvními podmínkami. Všechny informace po registraci dostanete i do emailu, pokud by bylo cokoliv nejasné, obraťte se na nás a pokusíme se na Vaše otázky odpovědět.

Chachal:-)